BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY PRE RODINNÉ DOMY A BYTY

Hoci väčšina našich klientov je z oblasti priemyslu, obchodu a štátnej správy, dokážeme ponúknuť vhodné produkty aj pre menšie objekty.

Aj Váš dom môže byť riešený ako inteligentný dom, v rátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika. Súčasťou elektrickej zabezpečovacej signalizácie môžu byť dymové detektory, ktoré dokážu včas indikovať nebezpečenstvo požiaru.

Rodinný dom je miestom, kde hľadáte pokoj a oddych, kde si od stresu a problémov chcete oddýchnuť. Húkajúca siréna alebo pískajúci videorekordér k pohode určite neprispejú. Každá technika sa ale niekedy môže pokaziť a vtedy je okamžitý servis veľmi žiaduci. Niektorí naši náročnejší zákazníci, ako napr. bankový sektor, vyžadujú servis do dvoch hodín. Preto máme vždy k dispozícii servisného technika s autom a to aj počas Vianoc či na Silvestra. Akútne problémy dokážeme riešiť takmer okamžite, menej závažné poruchy do 24 hodín.

Pravdepodobne nájdete konkurenčné firmy, ktoré Vám ponúknu za dodanie bezpečnostného systému o niečo nižšiu cenu, akú dokážeme poskytnúť my. Nám sa ale vždy dovoláte – nie len keď potrebujete systém namontovať, ale aj keď potrebujete zabezpečiť rýchly servis. Niektorí naši zákazníci sa o tom presviedčajú už tretie desaťročie.

Ponúkané služby

Špecializujeme sa predovšetkým na objektovú bezpečnosť, zabezpečovanú elektronickými systémami. Spolupracujeme s poprednými výrobcami bezpečnostných zariadení, ktorých kvalitu a stabilitu sme si za takmer tri desaťročia pôsobenia na trhu dostatočne overili. Kvalitná technika a zodpovednosť pri montáži sú najlepšími spôsobom, ako minimalizovať poruchovosť systémov v budúcnosti.

Naše portfólio dnes obsahuje:

Zabezpečovacia signalizácia

ELEKTRICKÁ ZABEZPEČOVACIA SIGNALIZÁCIA (EZS)

Viac informácií

Priemyselná televízia

KAMEROVÉ SYSTÉMY A PRIEMYSELNÁ TELEVÍZIA

Viac informácií

Požiarna signalizácia

ELEKTRICKÁ POŽIARNA SIGNALIZÁCIA (EPS)

Viac informácií

Inteligentné budovy

INTELIGENTNÉ BUDOVY A ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ

Viac informácií

Prístupové a dochádzkové systémy

PRÍSTUPOVÉ A DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY

Viac informácií

Riešenia pre byty a domácnosti

BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY PRE RODINNÉ DOMY A BYTY

Viac informácií