INTELIGENTNÉ BUDOVY A ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ

V spolupráci so slovenským výrobcom BTG s.r.o., realizujeme inštaláciu inteligentných budov, kde do jedného systému veľmi prehľadným a jednoduchým spôsobom integrujeme činnosti, ktoré doteraz vyžadovali samostatné ovládanie a nastavovanie. Pomocou mobilu, tabletu či počítača dokáže užívateľ na mieste alebo na diaľku ovládať kúrenie a chladenie budov, osvetlenie, žalúzie, zavlažovanie, môže sa pripájať na multimediálne zariadenia a realizovať rôzne iné činnosti, ktoré závisia len od potrieb užívateľa. Inteligentná inštalácia umožňuje prepojenie zabezpečovacieho systému s osvetlením, simulovanie prítomnosti osôb v budove, odstavenie vody v prípade havarijného stavu a nekonečné množstvo rôznych kombinácií činností v závislosti od individuálnych potrieb zákazníka.

Štrukturovaná kabeláž je systém určený na prenos vysokorýchlostných dát. Využíva metalické alebo optické káble, ktoré prepájajú jednotlivé koncové body (miestnosti) s centrálnym uzlom (datový rozvádzač). Takto je možné distribuovať hlasové a dátové služby, ako aj obraz, v rámci celej budovy bez nutnosti dodatočnej inštalácie káblov. K inštaláciám zabezpečujeme tiež certifikačné meranie.

Ponúkané služby

Špecializujeme sa predovšetkým na objektovú bezpečnosť, zabezpečovanú elektronickými systémami. Spolupracujeme s poprednými výrobcami bezpečnostných zariadení, ktorých kvalitu a stabilitu sme si za takmer tri desaťročia pôsobenia na trhu dostatočne overili. Kvalitná technika a zodpovednosť pri montáži sú najlepšími spôsobom, ako minimalizovať poruchovosť systémov v budúcnosti.

Naše portfólio dnes obsahuje:

Zabezpečovacia signalizácia

ELEKTRICKÁ ZABEZPEČOVACIA SIGNALIZÁCIA (EZS)

Viac informácií

Priemyselná televízia

KAMEROVÉ SYSTÉMY A PRIEMYSELNÁ TELEVÍZIA

Viac informácií

Požiarna signalizácia

ELEKTRICKÁ POŽIARNA SIGNALIZÁCIA (EPS)

Viac informácií

Inteligentné budovy

INTELIGENTNÉ BUDOVY A ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ

Viac informácií

Prístupové a dochádzkové systémy

PRÍSTUPOVÉ A DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY

Viac informácií

Riešenia pre byty a domácnosti

BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY PRE RODINNÉ DOMY A BYTY

Viac informácií